Autor Wątek: a5 3.2 wydech eisenmann  (Przeczytany 165 razy)

Offline k0m4nd0s

• Początkujący
  • *
  • Oznaczenia Silnika:: CALA
  • Rocznik Auta: 2009
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Śląskie
a5 3.2 wydech eisenmann
« dnia: Maj 26, 2019, 00:18:00 am »
Witam,

czy ktoś z aktywnych użytkowników posiada w swojej a5 3.2 / s5 3.0 / a4 b8 3.2 wydech eisenmann race/sport? Z tego co wyszukałem to parę osób aj owszem posiada ale ostatni raz logowali się tutaj parę lat temu.. Pytam dlatego gdyż stoję przed dylematem zakupu któregoś z tych wersji gdzie cena jest identyczna dla obu z nich. Filmiki na youtube nie oddają w pełni tego jak to brzmi bo nie wiadomo jaki jest dolot i czy nie było większej ilości modyfikacji. Ja jeżdżę seryjnym wydechem 3.2 ale chce poczuć się młodo jako szybki głośny wściekły i wybór padł na Eisenmanna. Z tego co mi wiadomo wersja race nie posiada homologacji i w Niemczech nie było by zmiłuj [dowód leci] jednak Polska jak to mawiał były minister sportu; Polska to dziki kraj. Tutaj przegląd przechodzi 25 letnie bmw bez kata, zrobiony przelot dlatego też w związku z tym czy założona wersja race pozwoli przejść przegląd a pieski w suce mające na wyposażeniu tester decybeli mogą zabrać dowód? Pomijam aspekt hałasu ogólnego [wewnątrz auta] które dla jednego może być uciążliwe a dla drugiego wymiana wydechu na wersję sport mija się z celem bo jest minimalnie głośniejszy od serii.

Na razie jestem sercem bliżej race czyli teoretycznie większych problemów jednak ten dźwięk <3

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15